Einduitslag seizoen 2018/2019

Gesorteerd op het aantal (geregistreerde) gespeelde partijen en vervolgens op de gemiddelde score
NaamRanglijst 2018/2019Wedstr.Caramb.BeurtenGem.Car.Tot.scoreGem.scoreTe scoren Nieuw seizoen
Jo Roeffen12910707251,4759289,00759,965841
Gerrit van de Laar22912177251,6786285,59259,848046
Ruud Schelke3295607250,7724281,96389,722921
Rien Mulder42910087251,3903281,41019,703838
Jeroen Dulk5297517251,0359279,69689,644728
Leo Wolvers62912367251,7048277,13829,556547
Geert Lucassen72921517252,9669268,99719,275882
Wim Willems8297677251,0579259,98268,964929
Leo van Megen9299187251,2662259,97078,964535
Dirk van Hemmen10298347251,1503253,67688,747532
Theo Hubers112910517251,4497252,22998,697640
Wil Steenhuis12294747250,6538249,75108,612118
Jan Rikken13298827251,2166244,95968,446933
Wiel Jans142912357251,7034241,92368,342247
Henk Walk152812417001,7729275,72679,847449
Henk van Wijnbergen162810377001,4814256,15529,148441
Ad Maus17283667000,5229245,64878,773214
Buddy de Wit18285887000,8400239,03028,536823
Simon Brussaard19285197000,7414237,20908,471820
Reinaldo Pereira20286747000,9629236,39748,442826
Jan de Groot21287767001,1086235,57888,413530
Harrie Derksen22276416750,9496263,16219,746726
Pierre Schalken23277676751,1363262,53469,723531
Wim Tijssen24276426750,9511259,52249,611926
Wim den Doop25276706750,9926257,65599,542827
Theo Martens26277306751,0815253,28909,381130
Jan Timmermans27277846751,1615251,46319,313432
Ad van Lieshout28274496750,6652224,89848,329618
Joost Houben29274416750,6533223,30158,270418
Joop Rademakers30262956500,4538264,761610,183112
Jan Janssen31265636500,8662262,352210,090524
Martin Wolffram32262636500,4046257,00169,884711
Johan Coolen33266516501,0015234,85129,032728
Tjalling Lingsma34263436500,5277231,46588,902515
Paul Martin35263746500,5754231,18358,891716
Toon Daalderop36255466250,8736224,39168,975724
Huub Paree372511216251,7936213,90928,556449
Jan Jozef Pluym382411906001,9833211,86338,827655
Henk Verbaten39244476000,7450206,31808,596620
Huub Weusten40233195750,5548177,50647,717715
Jan Teunissen41223725500,6764192,36688,743919
Ruud Huting42223115500,5655175,69457,986116
Gerard Arts43216165251,1733193,51829,215232
Bert Rutten44213355250,6381189,31609,015018
Frans Wouters45212805250,5333185,44708,830815
Piet Vreugdenhil46216195251,1790176,29028,394832
Theo van Rensch47193064750,6442145,09857,636818
Kees Dominicus48188034501,7844176,94739,830449
Geert Aarts49187224501,6044176,78669,821544
Gerrit van Haalen50172224250,5224145,34578,549714
Gerard Mulders51171284250,3012140,13648,24338
Bert Schaerlaeckens52172874250,6753108,22986,366519
Frans Giesbers53131543250,4738111,63478,587313
Wim Derks54131523250,4677102,61027,893113
Wiet Weijers55114882751,774597,12168,829249